XXVIII Ogólnopolski Barbórkowy Wyścig Kajakowy na Zalewie Rybnickim

       Organizatorzy XXVIII OBWK zapraszają na tradycyjny wyścig na Zalewie Rybnickim. Impreza ta zamyka cykl spływów zamieszczonych w Kalendarzu Imprez Komisji Turystyki i Rekreacji PZKaj. Tegoroczna impreza bedzie miała inny charakter od dotychczasowych. Przede wszystkim miejscem startu będzie teren Fundacji EDF Polska w Rybniku, ul. Podmiejska. (dojazd)  a półmetek na wysokości Ośrodka Sportów Wodnych "Pod Żaglami".
  • Osoby uczestniczące w wyścigu będą mogły skorzystać z noclegów przed wyścigiem w piątek oraz po zakończeniu w sobotę.
  • Miejsce noclegowe ze śniadaniem -  hotel Politański (dojazd)Wszystkie zweryfikowane w hotelu osoby będą miały zapewniony przewóz, wraz ze sprzętem,
       z hotelu do ośrodka Fundacji EDF Polska i z powrotem po zakończeniu wyścigu. 
  • Osoby nie korzystające z noclegu będą weryfikowane na miejscu startu na terenie ośrodka Fundacji EDF Polska . 
  • Organizator zapewnia startującym gorące napoje.

    Po zakończeniu wyścigu wszyscy  przejadą do hotelu gdzie po obiedzie, nastąpi uroczyste zakończenie imprezy i wręczenie nagród.
   
Wieczorem organizator zaprasza wszystkich na wieczór wodniacki z poczęstunkiem i muzyką w sali bankietowej hotelu. Gitary mile widziane.

Koszt udziału w OBWK 50,- zł
Koszt udziału w całym cyklu – 230,- zł

   W niedzielę ŚKTK „NEPTUN” zaprasza na spływ rzeką Ruda na odcinku : Szczejkowice – Rybnik. Koszt udziału w spływie 15,- zł obejmuje: ubezpieczenie NNW, przewóz osób i sprzętu na start i z mety do hotelu, gorącą herbatę, kiełbaski i krupnioki z grilla.  

Zgłoś się na spływ poprzez formularz

Pobierz pliki